Webové stránky

E-shop

Android aplikace

Kontaktujte nás

Články s tématikou tvorby webových stránek

Chtěli bychom nové webové stránky, ale kde máme začít?

Právě jste se rozhodli, že by bylo vhodné vlastnit webové stránky, ale nevíte kde začít? Koho oslovit, co je možné zařídit svépomocí a s čím si nechat pomoci? Tento článek by vám měl pomoci právě s těmito otázkami a pokud se v něm odpověď na váš konkrétní problém nenalézá, neváhejte a využijte naše poradenství zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova, doména a webhosting

Tento článek obsahuje stručný návod pro akce, jež se provádí před vlastní tvorbou stránek. Jde o vytvoření seznamu klíčových slov a následný výběr domény a zařízení webhostingu.

Grafický návrh

Grafický návrh je v podstatě obrázek toho, jak budou vaše webové stránky vypadat.Tvoří ho lidé mající umělecké cítění, kteří s programováním často nemají nic společného.Jelikož je takový grafický návrh menší umělecké dílo, nebývá to nejlevnější položka při tvorbě webových stránek,a proto vám v tomto článku nabídneme také alternativu zdarma.

Programování webových stránek

Programování je ta část v celém procesu tvorby webových stránek, na kterou si pravděpodobně někoho najmete. Samozřejmě i v tomto kroku je možné ušetřit a pomocí vlastních sil vytvořit nové webové stránky zcela zdarma. Zda je možné docílit k právě vaší představě bez pomoci profesionálů v oblasti tvorby webových stránek se dočtete v tomto článku.