Administrovatelné

Obsah webových stránek si upravujte jak potřebujete. Nemusíte kvůli tomu shánět ani platit programátory. Naše administrace je intuitivní a snadno použitelná.

Dle vašich představ

Naprogramujeme přesně to, co potřebujete. Nemusíte se prát s nepotřebnými funkcemi navíc, ani oželet jakoukoliv vychytávku. Jak řeknete, tak bude.

V termínu

Dohodnutý termín dokončení vašich nových webových stránek vždy dodržíme. Neslibujeme nic, co nezvládneme splnit. I proto často odmítáme projekty nových zákazníků.

Tvorba webových stránek

Dlouholetá praxe nám poskytla bohaté zkušenosti v oboru tvorby webových stránek, stejně tak jako schopnosti řešit nové problémy efektivně a rychle. Proto jsme schopní vytvořit požadovanou zakázku v oblasti tvorby www stránek velmi rychle.

Nezastáváme všeobecně rozšířený názor tvrdící, že rychle znamená draze. Právě naopak, čím méně času při tvorbě internetových stránek strávíme, tím výhodnější to bude pro našeho zákazníka.

Prezentační webové stránky

Tvorba webových stránek může mít mnoho podob, z nichž některé bývají levnější než jiné. Vše je závislé na požadavcích zákazníka a samozřejmě na jeho finančních možnostech. Jsme schopni vytvořit jednoduchou internetovou prezentaci již od několika tisíc korun, nebo jen o něco dražší dynamické www stránky pomocí redakčního systému. U těchto levnějších forem webových stránek je důležité množství ústupků, které je zákazník schopen provést. Stručný návod na specifikaci vašich požadavků na webové stránky je k dispozici v zelené části vpravo.

Redakční systém

Redakční systémy (CMS) jsou připravené weby, které se nainstalují na webhostingový server. Mají rozsáhlou administraci a je s nimi možné vytvořit rychle a levně plně upravovatelné webové stránky. Nejpoužívanějšími systémy jsou Joomla!, Wordpress a Drupal. Velkou nevýhodou takto vytvořených www stránek je nevalidní HTML kód. To znamená, že webové stránky obsahují chyby, které sice návštěvník nevidí, ale vyhledávače (google.com, seznam.cz) si jich všímají a snižují tím hodnocení vašich webových stránek. To může zhoršit pozici vašich stánek ve výsledcích vyhledávání.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Velmi oblíbený výraz marketingu tvorby www stránek je zkratka SEO neboli optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimalization). Jde o množinu technik, které se používají za účelem zlepšení pozice vašich webových stránek ve výsledcích vyhledávačů, jako jsou google.com nebo seznam.cz. Optimalizace pro vyhledávače nám není cizí, ale nezabýváme se jí jako samostatnou oblastí podnikání. Každé námi vytvářené www stránky obsahují základní SEO optimalizaci a běžně radíme zákazníkům, jak správně psát texty tvořící náplň jejich internetových stránek. Tento základ optimalizace provádíme zdarma, jako součást tvorby www stránek.

Více o SEO

Jak si vybrat

Uvědomit si strukturu a funkčnost vašich budoucích www stránek je velmi důležité pro usnadnění komunikace s programátory,
ale také pro získání představy o finanční náročnosti vámi specifikovaných webových stránek.
Zde uvádíme stručný návod, jak si ujasnit vlastní potřeby:

Statický vs. dynamický web

Rozdíl není ve vzhledu (návštěvník nic nepozná), ale ve způsobu získávání dat k zobrazení.

 • Statický web - jednotlivé stránky si představte jako obyčejné textové soubory, které se ukazují návštěvníkům webu.
 • Dynamický web - data k zobrazení na stránkách se získají např. z databáze, různými výpočty atd.
 • statický web je jednodušší na výrobu, tudíž je levnější, ne vždy však pokryje požadavky.
Grafický návrh

Jinými slovy vzhled vašich webových stránek.

 • Zdarma - stáhnout z portálů poskytující grafické návrhy.
 • Levně - stáhnout placený návrh z portálů poskytující grafické návrhy - bývají povedenější než návrhy zdarma (dají se sehnat od 500 Kč).
 • Na míru od grafika - od 10 000 Kč, může se vyšplhat až k desítkám tísíc korun. Grafik návrh poskytuje ve formě obrázku a my ho tedy musíme rozřezat a vytvořit HTML + CSS šablonu stažené návrhy jsou již ve formě HTML + CSS šablon = další úspora financí.
Postup při vývoji

Při tvorbě webových stránek postupujeme podle následujícího schématu, který přizpůsobujeme potřebám zákazníka.

 • Specifikace požadavků zákazníkem.
 • Získání grafického návrhu a případně jeho zpracování.
 • Programování funkčnosti webových stránek.
 • Testování a ladění stránek se zákazníkem.
 • Nasazení webu do ostrého provozu.

Spolehněte se na naší Profesionalitu